+90(312) 395 53 65
HAKKIMIZDA

Beton Asfalt Zemin Test Cihazları konularında uzun yıllardır süren çalışmalar ve birikimlerimizle hizmetinizdeyiz.Firmamız Beton Asfalt Zemin Test Cihazları konularında geniş ürün yelpazesine sahip olup deneyimli kadromuz, zamanında ve kaliteli işçilik anlayışımızla sektörümüzde tercih edilir konumdayız.  

Baz Makina kaliteye, kendini sürekli geliştirmeye ve disiplinli çalışmaya verdiği önemi müşteri memnuniyeti ile bağdaştırarak, ihtiyaçlarına uygun gerçek çözümler sunmaktadır.  Amacımız, bundan önce olduğu gibi, sürekli gelişerek müşterilerimize daha iyiyi ve kaliteliyi sunmak olacaktır.      

Fiyatlarımız istenilen ürünün kalitesine göre belirlenir ve bir seferde çok kazanmak yerine sürekli kazanmak prensibiyle çalışmaktayız..   

Müşterilerimizle devamlı diyalog içersinde olarak ihtiyaçlartını belirleme ve en uygun ürüne yönlendirmekle sizleri iş ortağı olarak gördüğümüzü ve bizimle çalışmadan farkımızı göremeyeceğinizi belirtiriz. Bu vesile ile işlerinizde kolaylık ve kazanç dileklerimizi sunarız.

SAYGILARIMIZLA...

agrega test cihazları asfalt test cihazları

İLETİŞİM BİLGİLERİMİZ
İvedik Osb. Özankara Sanayi Sitesi (eski 27. Cadde) 1419 Cadde No: 9 Ostim / ANKARA
+90(312) 395 53 65
bazmakina@gmail.com - info@bazmakina.com.tr
BAZ MAKİNE
Bu sitenin tüm hakları saklıdır. Site içerisindeki resimler, yazılar kaynak gösterilse dahi, izin alınmadan başka sitelere, ticari yayınlara aktarılamaz, kopyalanamaz, internet ortamında ya da başka biçimde alenileştirilemez, basılıp çoğaltılamaz. © 2020 BAZ MAKİNE
Ortadoğu Reklam